Vārds, uzvārds: Sandra Indriksone

Esmu no: Ventspils

Šobrīd studēju: Kultūras vadību

Kurss: 3.

Par mani:
Esmu aktīva, skaļa un runātīga. Ja tāda neesmu, tad man noteikti nāk miegs, jo esmu vēlu aizgājusi gulēt, ļoti agri cēlusies un neesmu vēl kārtīgi paspējusi pamosties. Šobrīd studēju 3. kursā un jau no 1. kursa paralēli mācībām strādāju, lieliski apvienojot šīs abas nodarbes.

Ēnojot mani tu:
Uzzināsi sev interesējošu un varbūt arī neinteresējošu informāciju par Kultūras vadības programmu. Es dalīšos ar savu pieredzi, programmas plusiem un mīnusiem. Pastāstīšu Tev par dažādām ārpusstudiju aktivitātēm, kā arī, kur iespējams strādāt pēc studiju programmas beigšanas.

Mani var ēnot:
5. martā plkst. 10.00 - 14.00 (vai 15.30), 6. martā plkst. 08.00 - 15.30, 12. martā plkst. 10:00 - 14.00 (vai 15.30), 13. martā plkst. 08.00 - 15.30.


Pieteikties ēnot Sandra Indriksone


Vārds, uzvārds: Elīna Kostenko

Esmu no: Liepājas. Dzimusi un augusi šeit.

Šobrīd studēju: Kultūras vadību

Kurss: 2.

Par mani:
Esmu jautra, komunikabla, atvērta citiem cilvēkiem, labsirdīga, ar citu redzējumu uz pasauli un māksliniecisku pieeju it visam.

Ēnojot mani tu:
Iepazīsi LiepU, tās dzīvi. Redzēsi kā, dzīvo studenti, kā viņi mācās. Ja, sēžot ar mani lekcijās, uzmanīgi klausīsies lektorā, tad iegūsi jaunas zināšanas attiecīgajā virzienā. Uzzināsi, kas ir un no kā sastāv Kultūras vadība. Redzēsi, kā var tikt galā grūtajos brīžos un varēsi novērot, kā students savieno darbu ar lekcijām.

Mani var ēnot:
Otrdienās plkst. 8:30 - 13:30. Ceturtdienās plkst. 10:00 - 17:30. Piektdienās plkst. 9:00 - 13:30.


Pieteikties ēnot Elīna Kostenko


Vārds, uzvārds: Santa Burkevica

Esmu no: Kuldīgas

Šobrīd studēju: Tūrisma vadību

Kurss: 3.

Par mani:
Esmu aktīva gan universitātē, gan ārpus tās, t.i. studēju, strādāju restorānā un nodarbojos ar mārketinga aktivitātēm jaunam produktam.

Ēnojot mani tu:
Varēsi redzēt manas un mana kursa ikdienas gaitas universitātē, apjaust kā notiek studentu dzīve lekcijās un starpbrīžos.

Mani var ēnot:
7. martā plkst. 10:00 - 16:30, 8. martā plkst. 8:30 - 15:30, 14 martā plkst. 10:00 - 16:30, 21. martā plkst. 10:00 - 16:30, 22. martā plkst. 8:30 - 15:30.


Pieteikties ēnot Santa Burkevica


Vārds, uzvārds: Sanija Derkēvica

Esmu no: Grobiņas

Šobrīd studēju: Kultūras vadību

Kurss: 1.

Par mani:
Esmu rīkojusi un vadījusi daudzus dažādus pasākumus. Tuva man ir arī mūzika un dzīvnieki. Esmu atvērta jebkuriem piedāvājumiem un jautājumiem.

Ēnojot mani tu:
Iegūsi ieskatu par studenta ikdienu. Uzzināsi, kādas ir prasības un mācības kultūras vadībā. Iepazīsi lekcijas un to kārtību. Iegūsi atbildes uz neskaidriem jautājumiem par iestāšanos, studijām, lekcijām, mājas darbiem un jebko citu, kas interesē par studenta ikdienu.

Mani var ēnot:
Otrdienās plkst. 8:30 - 15:30. Trešdienās plkst. 8:00 - 17:30. Ceturtdienās plkst. 8:30 - 17:30. Piektdienās plkst. 10:00 - 15:30.


Pieteikties ēnot Sanija Derkēvica


Vārds, uzvārds: Monta Sorokina

Esmu no: Vidzemes, Burtniekiem (Valmieras puse)

Šobrīd studēju: Eiropas valodu un kultūras studijas

Kurss: 1.

Par mani:
Sevi uzskatu par valodu un literatūras cilvēku, tāpēc arī šāda studiju izvēle. Saistībā ar augstāko izglītību un nākotnes iespējām nav muļķīgu jautājumu, tādēļ atbildēšu kā mācēšu, lai palīdzētu izdarīt pareizo izvēli. Neko nemēdzu izpušķot, saku kā ir.

Ēnojot mani tu:
Tu dzirdēsi daudz spāņu un angļu valodas, satiksi ļoti daudz ārzemju studentus, iegūsi jaunas paziņas un izpratni par studijām. Ēnojot mani, Tu redzēsi manu fakultāti un kopmītnes, jutīsi Liepājas vēju un dzirdēsi jūras viļņus.

Mani var ēnot:
Trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no 10.00 līdz 18.00.


Pieteikties ēnot Monta Sorokina


Vārds, uzvārds: Sindija Birziņa

Esmu no: Ventspils, tur pabeidzu Ventspils Valsts 1. ģimnāziju.

Šobrīd studēju: par Pamatizglītības skolotāju

Kurss: 1.

Par mani:
Mani sauc Sindija un es sevi raksturotu kā ļoti komunikablu un atvērtu cilvēku. Šobrīd esmu 1. kursa studente un studēju pedagoģiju, konkrēti mācos par angļu valodas skolotāju.

Ēnojot mani tu:
Uzzināsi, kādas ir manas dienas gaitas kā studentam. Iegūsi informāciju par to, kā notiek lekcijas, cik tās ir sarežģītas vai tieši pretēji - vieglas. Atbildēšu uz visiem jautājumiem, kuri būs radušies par studijām, to gaitu, skolu.

Mani var ēnot:
Trešdienās no plkst. 8:00 un ceturdienās no plkst. 10:00.


Pieteikties ēnot Sindija Birziņa


Vārds, uzvārds: Elizabete Rēriha

Esmu no: Liepājas

Šobrīd studēju: Kultūras vadību

Kurss: 1.

Par mani:
Esmu no Liepājas. Studēju kultūras vadību 1. kursā.

Ēnojot mani tu:
Ēnojot mani, tev būs iespēja gūt pavisam mazu ieskatu studiju dzīvē - kāda ir atšķirība starp vidusskolu un universitāti, iepazīt studiju programmu nedaudz vairāk kā bukletā, redzēt, kā notiek lekcijas un semināri ne tikai pie universitātes pasniedzējiem, bet arī pie viespasniedzējas no ASV. Cerams, ka gūsi atbildes uz visu, ko vēlēsies pajautāt ne tikai man, bet arī citiem studentiem un, iespējams, arī pasniedzējiem.

Mani var ēnot:
6. martā plkst. 8:30 - 15:30, 7. martā plkst. 8:00 - 17:30, 8. martā plkst. 8:30 - 17:30, 12. martā plkst. 8:00 - 15:30, plkst. 13. martā 8:30 - 15:30.


Pieteikties ēnot Elizabete Rēriha


Vārds, uzvārds: Madara Bočkāne

Esmu no: Talsiem

Šobrīd studēju: par Sociālo darbinieku

Kurss: 2.

Par mani:
Mani sauc Madara Bočkāne, man ir 22 gadi un jau otro gadu studēju, lai kļūtu par sociālo darbinieku. Dzīvoju LiepU dienesta viesnīcā. Brīvajā laikā aktīvi iesaistos LiepU ārpusstudiju piedāvātajos pasākumos un esmu Studentu Padomes sekretāre.

Ēnojot mani tu:
Iepazīsi gan Liepājas Universitātes ikdienu, gan tā saucamās kojas. Varu pastāstīt par visu, kas ar to saistās, papildus arī par Liepājas piedāvātajām iespējām atpūtai un darbam.

Mani var ēnot:
6., 13., 20., 22. martā.


Pieteikties ēnot Madara Bočkāne


Vārds, uzvārds: Renāte Feldmane

Esmu no: maza, bezgala saulaina un skaista ciematiņa - Rāvas, blakus Durbes ezeram, kur pavadīju visu zaļo bērnību, taču kopš 16 gadu vecuma pilnu sirdi un pārliecību sevi varu dēvēt par liepājnieci! Pilsēta, kas iepūš sevi Tevī un neatlaižas pat miera apstākļos!

Šobrīd studēju: par Vēstures skolotāju

Kurss: 3.

Par mani:
Kā jau noprati – esmu lauku meitene ar jūras vēju galvā un sirdī pamatīgu! Nu jau 3. gadu studēju Vēstures un sociālo zinību skolotāju programmā, kas ir visa mana dzīve, sirds un gandrīz dvēsele. JĀ, es laikam esmu no tiem retajiem jauniem cilvēkiem, kam mācīties ir vitāla nepieciešamība, Tu jau saproti, kā gaiss ko elpot! Un mācīties ne tikai skolas skolā, bet cilvēku cilvēkam! Svaigi esmu atgriezusies no Erasmus apmaiņas programmas (varu Tev svaigu pasaules skatu uzservēt pusdienās, ja vēlies), saprotot, ka izkāpšana no tik ērtajām kurpēm un skriešana basām kājām nezināmā pļavā – veselīgākais lēmums, kādu iespējams pieņemt! Īsumā – citi saka, ka es esot pasaules mamma (laikam skolotājas gariņš ir lielāks kā tikai diploms ), dzirksteļoju un spīdu smaidos, spēja pielāgoties maksimālam labumam esot lielāka par hameleona krāsmaiņas fenomenu, ka mazliet par daudz dzīvē skrienot (bet nevar jau uz vietas nosēdēt), un ierokos lietās, vietās un cilvēkos līdz saknei. Augstāk par visu vērtēju patiesumu un godīgumu. Par savu galveno darbu šobrīd redzu – inficēt pasauli ar prieku, spēku, ticību sev pašiem un varen iespējamu misiju lielai, gaišai rītdienai! Tu vari būt par palīgu! Un gandrīz aizmirsu – laimīgākais cilvēks uz planētas Zeme!!!

Ēnojot mani tu:
Ja izvēlēsies iet ar mani vienās kurpēs, varen ērtās, kaut dienu vai divas, mazo pirkstiņu lieku Tev, ka iegūsi godīgu, emocionālu un šaaaausmīgi pozitīvu vēstījumu, ko nozīmē studēt manā programmā. Ļaušu Tev iepazīt, aiz rokas cieši saņemot, savas skoliņas mazākos un lielākos kaktus, ierādīšu kuras vietas noteikti atcerēties par būtiskām esam (kafijas automātus un ērtākos sēžambenķus tai skaitā!) , kurām veselīgāk mest lokus un vienkārši – negarlaikot Tevi ar faktiem, sausu informāciju un ziņām, ko vari (un droši vien jau esi izdarījis) izlasīt internetā - izjautāt mani no A – Z par to, ko nozīmē tapt par vēstures un sociālo zinību skolotāju mūsu paspārnē jebšu kā kļūt par “mēbeli” universitātē, kas pašam galā sagādā neizmērojamu prieku un gandarījumu. Un ja neesi vēju skartais (pagaidām)- izrādīšu Tev pilsētas “must see” vietas, pastāstīt kādu vēsturisku faktu ar`, un visu daili marta košumā!

Mani var ēnot:
noauni tagadējās kurpes un nāc, iekāp manās, jebkurā Tev un man izdevīgā laikā (neielikšu Tevi konkrētos laika grožos) no 5. – 25.martam, jo visu – pirms vai pēc saules ausmas -mēs varam sarunāt!


Pieteikties ēnot Renāte Feldmane


Vārds, uzvārds: Anna Vintēna

Esmu no: Valmieras

Šobrīd studēju: par Pamatizglītības skolotāju

Kurss: 1.

Par mani:
Satiksimies - iepazīsi.

Ēnojot mani tu:
iegūsi vienreizēju iespēju ieskatīties topošā skolotāja ikdienā, lai saprastu, vai šī studiju programma ir priekš Tevis.

Mani var ēnot:
jebkurā dienā, bet vislabāk no trešdienas līdz piektdienai, jo tad ir vairāk lekciju.


Pieteikties ēnot Anna Vintēna


Vārds, uzvārds: Edgars Tīfentāls

Esmu no: Ventspils

Šobrīd studēju: par Sporta un deju skolotāju

Kurss: 4.

Par mani:
Mācos 4. kursā Sporta un deju skolotājos, pats diezgan nopietni nodarbojos ar spēka trīscīņu un dejoju tautas dejas.

Ēnojot mani tu:
uzzināsi, kādus priekšmetus būs jāapgūst visu šo gadu laikā, iegūsi informāciju, kur ir iespējas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm arī ārpus lekcijām, iepazīsi universitāti, dienesta viesnīcu, kur jādzīvo studentiem un ikdienišķa studenta dzīvi.

Mani var ēnot:
trešdienās no plkst. 10:00 līdz 18:00


Pieteikties ēnot Edgars Tīfentāls


Vārds, uzvārds: Kristīne Lindberga

Esmu no: Rīgas

Šobrīd studēju: Produktu dizainu

Kurss: 3.

Par mani:
Runātīga, aktīva un radoša jauniete, kurai patīk sevi izaicināt, līdz ar to parasti esmu sastopama visur. Paralēli mācībām mēdzu spēlēt improvizācijas teātra grupā, dejoju tautas dejas un strādāju.

Ēnojot mani tu:
uzzināsi, kā tas ir studēt dizainu LiepU. Pastāstīšu par to, ko mēs apgūstam, kā paiet sesijas, kā man gājis studējot Portugālē Erasmus studiju apmaiņas programmā, parādīšu kādus darbus esam veikuši studiju ietvaros un kā pavadīt brīvo laiku Liepājā. Lai nu kā - pastāstīšu visu, ko zinu.

Mani var ēnot:
Trešdienās plkst. 8:00 - 15:30. Ceturdienās plkst. 10:00 - 15:30. Piektdienās plkst. 10:00 - 15:30 (laiki var mainīties, tādēļ labāk laicīgi sarunāt). :)


Pieteikties ēnot Kristīne Lindberga


Vārds, uzvārds: Kitija Zeidenberga

Esmu no: Cēsīm, kur mācījos Cēsu Valsts ģimnāzijā

Šobrīd studēju: Datordizainu

Kurss: 2.

Par mani:
Esmu atklāta, draudzīga un saprotoša ar dīvainu humora izjūtu. Būšu atvērta visa veida jautājumiem gan saistībā ar studijām, gan izdzīvošanu studiju laikā.

Ēnojot mani tu:
Uzzināsi par Liepājas Universitātes studenta dzīvi. Par to tev atklāti pastāstīšu. Esmu dzīvojusi gan dienesta viesnīcā, gan dzīvoklī, tādēļ ir pieredze. Pazīstu cilvēkus no citiem studiju virzieniem un gadiem, varēsi iepazīt arī viņus.

Mani var ēnot:
Trešdienās, ceturtdienās un piektdienās. Jāierodas laicīgi, jo lekcijas sākas plkst. 8:00 un beidzas 15:30 vai 17:30. Pilna diena ar piedzīvojumiem.


Pieteikties ēnot Kitija Zeidenberga


Vārds, uzvārds: Meldra Ikauniece

Esmu no: Rīgas

Šobrīd studēju: Kultūras vadību

Kurss: 2.

Par mani:
Par mieru un mīlestību!

Ēnojot mani tu:
Zināsi, kā būt studentam, kura ikdiena nav tikai studijas. Uzzināsi kāda ir kultūras vadības studenta ikdiena, uzzināsi kā un vai iespējams apvienot studijas ar darbu. Kā bijušais dienesta viesnīcas īrnieks, pastāstīšu par saviem piedzīvojujmiem dzīvojot kojās. Esmu LiepU SP kultūras virziena vadītāja, tāpēc iedvesmošu Tevi iesaistīties Studentu padomē, kur smelties pieredzi un praktiski pielietot studijās iegūtās teorētiskās zināšanas.

Mani var ēnot:
Otrdienās plkst. 8:30 - 13:30 un 18:00 - 19:00. Ceturtdienās plkst. 10:00 - 17:30. Piektdienās plkst. 9:00 - 12:00.


Pieteikties ēnot Meldra Ikauniece


Vārds, uzvārds: Elīna Lasmane

Esmu no: Jelgavas

Šobrīd studēju: Logopēdiju

Kurss: 2.

Par mani:
Es jau otro gadu aktīvi darbojos Liepājā - mācos, iesaistos Studentu padomes aktivitātēs, sportoju un izklaidējos. Esmu patiesi iemīlējusi Liepāju un Liepājas Universitāti, tāpēc spēšu arī Tev pastāstīt visus plusus un pozitīvos faktus, kas varētu interesēt Tev kā studentam!

Ēnojot mani tu:
Uzzināsi par studiju norisi, lekciju daudzveidību, lektoriem un studentu dzīvi logopēdijas studijās, iegūsi atziņas, jaunus pazīstamos un, protams, sapratīsi vai gribi saistīt savu nākotni ar šo jomu.

Mani var ēnot:
Pirmdienās, trešdienās un piektdienās, laikus sarunāsim!


Pieteikties ēnot Elīna Lasmane


Vārds, uzvārds: Marika Beļēviča

Esmu no: Skaistas deviņu pakalnu pilsētas - Talsi, bet jau 24 gadus dzīvoju Liepājā, kur arī mācos un strādāju.

Šobrīd studēju: maģistra studiju programmā "Vispārējās izglītības skolotājs vizuālā mākslā, dizainā un kulturoloģijā"

Kurss: 2.

Par mani:
Esmu 2000.g. beigusi Liepājas Lietišķās mākslas koledžu kā mākslas skolotāja. 2004.g. Liepājas Pedagoģijas akadēmiju kā psiholoģijas un veselības mācības skolotāja. Un šobrīd esmu 2.kursa maģistrante Liepājas Universitātē un studēju pedagoģijas fakultātē kā vispārējās izglītības skolotājs vizuālā mākslā, dizainā un kulturoloģijā.

Ēnojot mani tu:
Uzzināsi par dažādām mākslas jomām, pedagoģiju un arī nedaudz par iespēju mācīties mūzikas vai mākslas jomās. Būs iespēja uzzināt manu pieredzi filmējoties kino, kas top Latvijas simtgadei, spēlfilmā "Homo Novus" un filmā "1906". Kā arī būs iespēja dzirdēt par manu studiju un darba pieredzi ar Liepājas neredzīgiem cilvēkiem, kā arī pašu mācību procesu Liepājas Universitātē. Es sniegšu ieskatu par savu 4 mēnešu pedagoģisko prakses pieredzi Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā. Protams, varēsi uzzināt par manu maģistra darba rakstīšanas procesu un citām sev interesējošām lietām. Dosimies apskatīt LiepU un Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu, dodoties ekskursijā uz mācību ēkām arī Lielajā Dzintarā. Ja vēlēsies, tad dosimies arī uz Liepājas Neredzīgo biedrību, lai redzētu, kā ar mākslu nodarbojas cilvēki ar dažādām invaliditātēm. Droši varēsi uzdot jautājumus!

Mani var ēnot:
Iepriekš vienojoties- darba dienās no 9.00-19.00 un arī sestdienās no 10.00-16.00


Pieteikties ēnot Marika Beļēviča


Vārds, uzvārds: Endijs Kārkliņš

Esmu no: Salacgrīvas

Šobrīd studēju: Informācijas tehnoloģiju

Kurss: 1.

Par mani:
Es esmu sociāls un ar mierīgu raksturu. Cenšos būt aktīvs. Ar vārdu "aktīvs" domāju - laikus ierasties uz lekcijām un izlēkt no gultas pēc ne vairāk kā 3 reizēm uzspiestas *snooze* pogas uz modinātāja.

Ēnojot mani tu:
Gūsi ieskatu ne tikai 1. kursa Informācijas tehnoloģijas studenta ikdienās, bet arī elektroniskās Komercijas studenta ikdienā. Varēsi vaicāt par studenta ikdienu gan studijās, gan ārpus tām.

Mani var ēnot:
5. martā plkst. 10:00 - 14:00, 6. martā plkst 8:30 - 15:30, 12. martā plkst. 10:00 - 14:00, 13. martā plkst. 8:30 - 15:30.


Pieteikties ēnot Endijs Kārkliņš


Vārds, uzvārds: Aiva Sietiņa

Esmu no: Kuldīgas, bet jau sešus gadus dzīvoju Liepājā, un visbiežāk, kad jautā no kurienes es esmu, atbildu, ka no Liepājas.

Šobrīd studēju: par Pamatizglītības skolotāju

Kurss: 2.

Par mani:
Esmu dzīvespriecīga, jautra un nekad neatteikšos no kāda jauna piedzīvojuma. Esmu sapņotāja, taču ikdienā protu nošķirt realitāti no sapņiem, tāpēc iespējams sākumā varu šķist tieša un mazliet kritiska. Mīlu labi paēst un izgulēties.

Ēnojot mani tu:
Uzzināsi, kāda ir mana ikdiena, mācoties par pamatizglītības skolotāju (topošo bioloģijas un sociālo zinību skolotāju). Iegūsi vērtīgu, patiesu viedokli par studijām Liepājas universitātē - gan plusiem, gan mīnusiem, protams, vairāk plusiem. Iepazīsi daudz interesantu cilvēku, kuri, ja izvēlēsies mācīties mūsu universitātē, būs Tev patiesi labi palīgi.

Mani var ēnot:
Piektdienās no 8:00 līdz 15:30.


Pieteikties ēnot Aiva Sietiņa


Vārds, uzvārds: Rasma Kroģere

Esmu no: Jelgavas, bet jau trīs gadus mani var sastapt tikai Liepājā.

Šobrīd studēju: Jauno mediju mākslu

Kurss: 3.

Par mani:
Esmu 3.kursa studente, no plašā zinību klāsta Jaunajos medijos aizraujos ar video un 3D mākslu. Dažreiz ārī vizualizācijas un projekciju mappings.

Ēnojot mani tu:
Uzzināsi visu par jauno mediju mākslu. Par visu, ko mēs varam iemācīties, par dotajām MPLab tehnikas iespējām, programmas plusiem, mīnusiem un specifiku,kā arī nedaudz par Erasmus + iespējām.

Mani var ēnot:
Tā, kā esam "Bakalaura rakstīšanas semestrī" mums ir tikai 2 lekcijas mēnesī, bet varam sarunāt arī tikties citas dienas un iet uz citu kursu lekcijām.


Pieteikties ēnot Rasma Kroģere


Vārds, uzvārds: Ieva Vīksne

Esmu no: Rīgas

Šobrīd studēju: Jauno mediju mākslu

Kurss: 2.

Par mani:
Nodarbojos ar digitālo mākslu un foto.

Ēnojot mani tu:
Varēsi gūt priekšstatu par Jauno mediju mākslas programmas studentu ikdienu, par programmas tehnisko nodrošinājumu un kopējo atmosfēru "pagrabā".

Mani var ēnot:
Katru darba dienu, izņemot ceturtdienas un piektdienas (laiki jāsaskaņo).


Pieteikties ēnot Ieva Vīksne


Vārds, uzvārds: Linda Ķuņķe

Esmu no: Liepājas

Šobrīd studēju: par Pirmsskolas izglītības skolotāju

Kurss: 1.

Par mani:
Esmu pilnīgs mūziķis, kam ļoti patīk bērni. Skolu vienmēr cenšos padarīt par patīkamu lietu gan sev, gan citiem! Visam pieeju ar vieglu prātu, cenšos iet uz saviem mērķiem un nepazaudēt humora izjūtu. Ļoti patīk ceļot un smieties!

Ēnojot mani tu:
Uzzināsi, kā lekcijas notiek Liepājas Universitātē, iegūsi kādu cilvēku pie kura vērsties pēc padoma grūtā dienā, uzzināsi par veidiem, kā padarīt lekcijas interesantākas un iepazīsi vairākus topošos pirmsskolas un pamatskolas pedagogus.

Mani var ēnot:
Pirmdienās plkst. 8:20 - 15:30, otrdienās plkst. 10:00 - 15:30, trešdienās plkst. 12:00 - 15:30 un ceturtdienās plkst. 10:00 - 13:30.


Pieteikties ēnot Linda Ķuņķe


Vārds, uzvārds: Loreta Krafta

Esmu no: Jūrkalnes

Šobrīd studēju: Eiropas valodu un kultūras studiju programmā (angļu - krievu valoda)

Kurss: 1.

Par mani:
Esmu diezgan komunikabla, draudzīga un interesanta personība.

Ēnojot mani tu:
Uzzināsi, kāda ir ikdiena cilvēkam, kurš ir ieinteresēts valodu apguvē. Iegūsi priekšstatu par to, kā ir studēt Liepājas Universitātē Eiropas valodu un kultūras studiju programmā.

Mani var ēnot:
Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 8.00 līdz 15.30.


Pieteikties ēnot Loreta Krafta


Vārds, uzvārds: Sintija Ozoliņa

Esmu no: Cīravas, bet jau daudzus gadus varu sevi saukt par Liepājnieci.

Šobrīd studēju: Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija

Kurss: 1.

Par mani:
Mani interesē vide, daba, pārgājieni, jaunas tehnoloģijas, mode, ēst gatavošana un piedzīvojumi. Par sevi varu teikt, ka esmu punktuāla, nepatīk kavēt uzdotos darbus, un tas ļoti noder studējot.

Ēnojot mani tu:
Varēsi uzzināt, kā klāja studentiem, kas studē 1. kursā Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldību un inženieriju Liepājas Universitātē. Tas sniegs tev ieskatu par nākotnes iespējām sevis izglītošanā un ļaus iejusties studenta lomā!

Mani var ēnot:
Pirmdienās plkst. 8.00 -11.30. Otrdienās plkst. 10.00 - 17.30. Trešdienās plkst. 8.00 - 13.30.


Pieteikties ēnot Sintija Ozoliņa


Vārds, uzvārds: Helvijs Vičivskis

Esmu no: Liepājas, dzīvoju pie Liepājas robežas. Esmu uzaudzis Kazdangā.

Šobrīd studēju: Mehatronika

Kurss: 3.

Par mani:
Īsumā varu pateikt, ka bez sporta nevar, bet sports iet roku rokā ar izglītību!

Ēnojot mani tu:
Uzzināsi, ka smieties var bez iemesla ("meme" is life), kā arī īsumā par to, ko mācās mehatroniķi.

Mani var ēnot:
Trešdienās, ceturtdienās, piektdienās.


Pieteikties ēnot Helvijs Vičivskis


Vārds, uzvārds: Evija Brikmane

Esmu no: Jelgavas, bet vēl līdz pagājušā gada beigām dzīvoju Grobiņā

Šobrīd studēju: Biznesa un organizāciju vadību

Kurss: 1.

Par mani:
Esmu ļoti pozitīva, jautra, atvērta un daudzpusīga. Izmantoju visas iespējas, ko dzīve sniedz, tāpēc jau esmu paspējusi ļoti daudz ko izmēģināt dzīvē, bet uz doto bŗīdi, paralēli studijām, fotografēju un spēlēju ģitāru. Arī es pagājušajā gadā izmantoju šo lielisko iespēju - ēnot kādu studentu - tāpēc zinu, cik tas ir aizraujoši un cik daudz informācijas ir iespējams iegūt, sekojot studentam.

Ēnojot mani tu:
varēsi iepazīt Liepājas Universitāti, biznesa studijas un to, kā notiek studiju process. Varēsi iepazīt to, kāda ir studenta ikdiena un dzīve kojās, kā arī uzzināt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem par studijām un Universitāti kopumā.

Mani var ēnot:
Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un... vispār jau visu varam sarunāt kā ērtāk un labāk.


Pieteikties ēnot Evija Brikmane


Vārds, uzvārds: Rihards Pelnēns

Esmu no: Liepājas

Šobrīd studēju: par Matemātikas, informātikas un programmēšanas skolotāju

Kurss: 3.

Par mani:
Entuziasma pilns skolotājs, kas strādā ar sarežģītiem bērniem un tiecas uz labākajiem rezultātiem.

Ēnojot mani tu:
Iegūsi ieskatu skolotāja ikdienā, kā tas ir strādāt ar skolniekiem 21. gs.

Mani var ēnot:
J.Čakstes Liepājas pils 10.vsk un/vai Liepājas internātpamatskolā jebkurā dienā.


Pieteikties ēnot Rihards Pelnēns


Vārds, uzvārds: Alise Čivče-Vaivode

Esmu no: Talsiem

Šobrīd studēju: Baltu filoloģiju, kultūru un komunikāciju

Kurss: 1.

Par mani:
,,Pasaulē nav tik maza cilvēciņa, kuram mēs katrs nevarētu būt biedrs, draugs un brālis.” (I. Ziedonis)

Ēnojot mani tu:
Iegūsi plašāku ieskatu studiju procesā. Gūsi daudz jaunu iespaidu par to kā ir mācīties baltu filoloģiju. Protams centīšos atbildēt uz visiem Tev interesējošiem jautājumiem gan par studijām, gan par aktīvām brīvā laika pavadīšanas iespējām ārpus studijām.

Mani var ēnot:
Otrdienās, trešdienās un ceturtdienās!


Pieteikties ēnot Alise Čivče-Vaivode


Vārds, uzvārds: Lote Evija Lukjanska

Esmu no: Cēsīm

Šobrīd studēju: par Mūzikas skolotāju

Kurss: 1.

Par mani:
Lielākoties smaidu, priecājos par sīkumiem un esmu bezrūpīga. Patīk cilvēki, viss ap un par kultūras pasauli un viss pārējais skaistais.

Ēnojot mani tu:
Saņemsi lielāku priekštatu, kā ir būt Liepājas Universitātes studentam un dzīvot Liepājā.

Mani var ēnot:
No pirmdienas līdz trešdienai. Sarunāsim!


Pieteikties ēnot Lote Evija Lukjanska


Vārds, uzvārds: Annika Kuplēna

Esmu no: Aizputes

Šobrīd studēju: Speciālās izglītības skolotājs bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem

Kurss: 3.

Par mani:
Mācos Liepājas Universitātē par Speciālās izglītības skolotāju, paralēli strādāju bērnudārzā. Brīvajā laikā spēlēju florbolu, skrienu.

Ēnojot mani tu:
Varēsi vieglāk gūt izpratni tieši par studiju noslogojumu, gūt labu pieredzi, jo es pastāstīšu visu Tev interesējošo un saistošo. Saprast vai šī studiju programma ir domāta tieši tev. !

Mani var ēnot:
Sarunāsim!


Pieteikties ēnot Annika Kuplēna